+386 1 589 54 00
Megabon
poprzednia strona

Węższy wybór

Żaden obiekt nie został dodany do "Węższego wyboru".

Obiekt możecie dodać klikając na przycisk Węższy wybór w reyultatach wyszukiwania lub przy prezentacji konkretnego obiektu.



Porównanie / Węższy wybór - Instrukcja korzystania

Porównywanie obiektów

Jeśli chcą Państwo porównać kwatery, aby łatwiej podjąć ostateczną decyzję o wyborze zakwaterowania, skorzystajcie z opcji   "Porównywanie obiektów".

Przy rezultacie wyszukiwania można oznaczyć pola obok kwater i one automatycznie będą zapisane na liście do porównania. To samo można uczynić kliknięciem na przycisk "Porównanie" przy prezentacji każdej pojedynczej kwatery.

Po wybraniu wszystkich kwater do porównania można kliknąć na pasek narzędzi ponad rezultatami wyszukiwania lub na górze strony przy przycisku "Porównanie".

Aby móc porównywać ceny i dane o dostępności, należy wpisać termin pobytu i liczbę osób, dla której szukają Państwo zakwaterowania.

Jeśli chcą Państwo poukładać kwatery według swoich priorytetów, można kliknąć na ikonę strzałki i przemieścić wybrane apartamenty.

Kwaterę, która najbardziej Państwu odpowiada, można zarezerwować już na stronie Porównania kwater, poprzez kliknięcie na przycisk "Zarezerwuj". Można ją także zapisać w Węższym wyborze.



Węższy wybór

Jeśli przed podjęciem ostatecznej decyzji o rezerwacji chcą Państwo zachować w pamięci komputera obiekty, które się Państwu spodobały, mogą Państwo skorzystać z opcji "Węższy wybór".

Zarejestrujcie się na stronach Adriatic.hr, aby kwatery, które zapiszecie w Węższym wyborze, były dla Państwa zawsze dostępne. Z Węższego wyboru można korzystać także bez rejestracji, jednakże wówczas nie będzie on dostępny z innych komputerów.

Po wpisaniu parametrów, według których chcą Państwo wyszukiwać kwater, pokaże się spis obiektów, spełniających te parametry. Już na tym spisie znajduje się przycisk "Węższy wybór", ale można go znaleźć także przy szczegółowym opisie pojedynczego obiektu - wystarczy kliknąć na niego i Państwa wybór zostanie zachowany.

Po skończeniu wyszukiwania można otworzyć strony z zapisanymi obiektami poprzez kliknięcie na Węższy wybór na pomarańczowym pasku narzędzi na górze strony. Jeśli znajdują się Państwo na stronie z rezultatami wyszukiwania, gdzie jest pokazana lista obiektów, znajdziecie tam pasek "Węższy wybór", poprzez który także można otworzyć strony z wybranymi obiektami.

Jeśli chcą Państwo porównywać kwatery z Węższego wyboru, można skorzystać z opcji "Porównanie kwater", gdzie na zaprezentowanej tabeli można łatwiej dostrzec różnice pomiędzy kwaterami.